אקדמיה

מחלקת האקדמיה של מחוז תל-אביב אמונה על כל האירועים הלימודיים של המחוז, לרבות ערבי עיון, השתלמויות קצרות, סדנאות, כנסים חד יומיים בבתי מלון, כנסי סוף שבוע ואירועים רבים נוספים וזאת בתחומים שונים ומגוונים, החל מנושאי הליבה המשפטיים כגון משפחה, נזיקין, משפט פלילי ועוד, ועד לנושאים נישתיים כגון לשון הרע, תובענות ייצוגיות, הגבלים עסקיים וכדומה. 

מחלקת האקדמיה של המחוז משתפת פעולה עם גופים רבים וזאת על מנת להביא לטובת עורכי הדין את טובי המרצים – לרבות משרד המשפטים, לשכת רואי החשבון, לשכת שמאי המקרקעין, ארגון לה"ב, מוסדות אקדמיה ופקולטות למשפטים. בין המרצים הלוקחים חלק בפעילות האקדמית – שופטים, עורכי דין בכירים מהמגזר הציבורי והפרטי, אנשי תקשורת, אנשי ממשל, נבחרי ציבור, כלכלנים, אנשי רוח ותרבות ועוד. 

המחלקה נותנת מענה לכל תחומי המשפט, מוכרים כחדשים,ומקפידה לתת דגש לכל תחום חדש ועולה, להעביר הדרכות פרקטיות ולהביא בפני עורכי הדין את החידושים המשפטיים הרלוונטיים מידי יום ביומו. כמו כן, המחלקה מציעה לקהל עורכי הדין עולמות תוכן העשרתיים לאו דווקא בתחומי משפט מוכרים או ברורים מאליהם, כגון – סדנאות בתחום העמידה מול קהל, סדנאות לאימון עסקי ואישי, כנסים בנוגע לשיווק של משרדי עורכי דין, אירועי מינגלינג וקשרים מקצועיים וכדומה. 

מחלקת האקדמיה משמשת כגוף המרכז בתוכו : סדנאות השתלמות וערבי עיון במחוז ת"א,

פועלת בשיתוף פעולה עם ארגונים וגופים שונים (לשכת רואי החשבון, רשות המסים, לשכת שמאי המקרקעין, מוסדות אקדמיה ופקולטות למשפטים ועוד) על מנת לייצר תכנים מקצועיים ברמה גבוהה,

בין המרצים הלוקחים חלק בריכוז האקדמי: שופטים, עורכי דין בכירים מהמגזר הציבורי והפרטי, אנשי תקשורת, אנשי ממשל, נבחרי ציבור, כלכלנים, אנשי רוח ותרבות ועוד.     

תכנית האקדמיה, לאור היותה תכנית מקיפה, נותנת מענה לכל תחומי המשפט, מוכרים כחדשים, ומקנה לכלל עורכי הדין את הכלים הטובים ביותר להתמודדות עם האתגרים המקצועיים של כל אחת ואחד בעבודתם השוטפת.

תכלית המחלקה היא לשמור על העקרונות הבאים:

דגש על הפרקטיקה וזאת מבלי להזניח את הרמה והאיכות האקדמיות הנדרשות.

הרצאות המועברות על ידי מרצים מתחומי המשפט השונים- שופטים, אנשי אקדמיה, עורכי דין מהמגזר הפרטי והציבורי ועוד.

קיום השתלמויות בפריסה גאוגרפית רחבה בשיתופי פעולה מוצלחים ומבורכים עם הוועדים המחוזיים השונים.

שמירה על רמת מחירים נמוכה

שירות אדיב, מקצועי ויעיל

   

התחברות למערכת
מס׳ רשיון לא תואם
האתר החדש של ועד מחוז תל אביב כבר כאן! אם אתם נתקלים בבעיה במהלך הגלישה, אנא צרו קשר במייל support@talpress.co.il